LEKTORKY

                Katka

Chápu jógu jako životní styl, jak bychom se měli chovat směrem k ostatním i sami k sobě. Jemně, pravdivě s pokorou a láskou. Od dětství moje sportovní aktivita patřila moderní gymnastice, která plynule přešla do Aerobicu a Zumby. Jóga mi přišla do života nečekaně, ale o to více intenzivně.

Ve svých hodinách nechávám prostor pro hravost, objevování a rozvíjení vnímání svého těla. Kladu důraz na harmonické spojení dechu s pohybem občas za doprovodu hudby, která jen umocňuje prožitek a radost v hodinách.

VZDĚLÁNÍ

FISAF - Vinyasa joga

FISAF - Ashtanga joga

FISAF - Power yoga basic

FISAF - Aerobic Group Fitness Instructor

                  Radka

Mojí životní energií se stala jóga a běh. Dříve jsem tyto dvě cesty nespojovala, ale potom co jsem začala jógu více praktikovat, jsem zjistila, jak se vzájemně prolínají. Díky józe poznávám své tělo, uvědomuji si svůj dech a postupně odbourávám svalové dysbalance, zlepšuji flexibilitu těla a nacházím vnitřní rovnováhu.

Jóga mě naučila, že přes jemnost a zpomalení se mohu nejen v jógové praxi posunout dále... A to bych i Vám chtěla předat na svých lekcích.

Věřím, že pokud se projeví dobrý pocit z jógy uvnitř nás, bude i navenek. Stane se z nás spokojený a sebejistý člověk, který bude vyzařovat pozitivní energií kolem sebe a upoutá pozornost i ostatních lidí. A věřím, že i ti budou chtít hledat dobrý pocit....

VZDĚLÁNÍ

FISAF - Yoga Basic Program Graduate

FISAF - Technika jógových pozic

FISAF - Vinyasa joga

FISAF - Ashtanga joga